Caracteristici generale
| Tip | pentru mobilier |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 3 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 2 |
| Tip încuietoare | electronic |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Rafturi detașabile | da |
| Culoare | bej |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 300x380x300 mm |
| Greutate | 8.8 kg |
Alte informații
| Producător | Ferocon |
| Cod EAN | 2240509477011 |
Specificațiile și imaginile produsului Safeu Ferocon BC-30E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.