Caracteristici generale
| Formă | praf |
| Tip | BCAA |
| Gust | portocală |
| Gustul producătorului | Orange |
| Cantitatea de porții (capsule) | 50 |
| Mărimea porției | 10 g |
| Greutate | 500 g |
| Țara producătoare | Polonia |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.59 kg |
| Producător | Ostrovit |
| Cod EAN | 5902232611847 |
Specificațiile și imaginile produsului Aminoacizi Ostrovit BCAA + Glutamine 500g Orange sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.