| Tip aplicații | găurit |
| Tip | cu diamant |
| Putere | 1800 W |
| Alimentare | priză |
| Numărul de viteze | 1 |
| Rotații 1 viteza | 1150 min‾¹ |
| Cuplu maxim | 24 Nm |
| Frecventa batailor in gol | 28000 min‾¹ |
| Diam. max. in beton | 200 mm |
| Greutate | 6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Baier |
| Cod EAN | 4046382598328 |









