Caracteristici generale
| Putere | 2150 W |
| Turatia in gol | 8200 rpm |
| Numărul de discuri | 2 |
| Diametrul ext. al discului | 185 mm |
| Diametru locului de plantare disc | 22.2 |
| Greutate | 10.57 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Baier |
Specificațiile și imaginile produsului Debitor canale Baier BDN455 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.