Caracteristici generale
| Turația in gol | 0-3000 min‾¹ |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 110 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 12 mm |
| Conexiune aspirator | da |
| Alimentare | acumulator |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Lungimea cablu alimentare | 1.6 m |
| Greutatea | 2 kg |
| Specificații suplimentare | fără baterie și încarcator |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6923736765750 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Total Tools TJSLI1008 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.