Caracteristici generale
| Alimintare | Priza |
| Putere absorbita | 900 W |
| Turatia in gol | 11000 rpm |
| Controlul turației | da |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Diametrul de aterizare | 22.23 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Mâner suplimentar | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.47 kg |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6941639818694 |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor unghiular Total Tools TG109125565 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.