Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Tensiunea bateriei | 7.2 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Timp de încărcare | 3 ore |
| Deschiderea mandrinei | 1-10 mm |
| Revers | da |
| Max. turații în gol | 400 min-1 |
| Capacit. de găurire în lemn | 20 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Greutatea | 0.9 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Black&Decker BDCD8 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.