Caracteristici generale
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiune acumulator | 3.6 V |
| Capacitate acumulator | 1.5 Ah |
| Durata de încărcare | 10 ore |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Tip portsculă | 1/4" hexagonal |
| Număr viteze mecanice | 1 |
| Turație în gol | 180 min-1 |
| Moment de rotație maxim | 5.5 Nm |
| Greutate | 0.4 kg |
| Valiză de protecţie | nu |
Specificațiile și imaginile produsului Șurubelnița cu acumulator Black&Decker BDCSFL20C Li-Ion sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.