Caracteristici generale
| Numărul de ventilatoare | 1 |
| Dimensiuni ventilatorului | 140x140 mm |
| Grosimea ventilatorului | 25 mm |
| Viteza maxima ventilatorului | 2200 rpm |
| Nivel de zgomot | 31 dB |
| Tip de conector | 4 pin |
| Backlight color | ARGB |
| Speed controller | Auto (PWM) |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.33 kg |
| Producător | Be quiet! |
| Cod EAN | 4260052188798 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de carcasă Be quiet! Light Wings 140x140x25mm 2200rpm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.