Caracteristici generale
| Numărul de ventilatoare | 1 |
| Dimensiuni ventilatorului | 120x120 mm |
| Grosimea ventilatorului | 25 mm |
| Viteza maxima ventilatorului | 2000 rpm |
| Flux de aer | 53.87 CFM |
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Tip de conector | 3 pin |
| Backlight color | ARGB |
| Speed controller | Auto (PWM) |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.45 kg |
| Producător | GameMax |
| Cod EAN | 6931858738286 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de carcasă GameMax FN12A-N2 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.