Caracteristici generale
| Numărul de ventilatoare | 1 |
| Dimensiuni ventilatorului | 140x140 mm |
| Grosimea ventilatorului | 25 mm |
| Viteza maxima ventilatorului | 1400 rpm |
| Flux de aer | 43 CFM |
| Nivel de zgomot | 30 dB |
| Tip de conector | 4 pin |
| Backlight color | ARGB |
| Speed controller | Auto (PWM) |
| MTBF | 30000 o. |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.13 kg |
| Producător | GameMax |
| Cod EAN | 6931858738187 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de carcasă GameMax FN14A-S5 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.