Caracteristici generale
| Tip | electrică |
| Motor | 1.75 CP |
| Niveluri de încărcare | 13 |
| Reglarea înclinării | nu |
| Viteza maximă | 12 km/h |
| Lungimea benzii | 120 cm |
| Lățimea benzii | 40 cm |
| Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ) | 169.5x66.5x114.5/101x66.5x135 cm |
| Masa maximală a utilizatorului | 110 kg |
| Greutate | 48 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | HMS |
| Cod EAN | 5907695537086 |
Specificațiile și imaginile produsului Banda de alergat HMS BE4540 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.