Beat RS este o nouă versiune a bicicletei de exerciții Beat într-o versiune actualizată. Este un instrument datorită căruia îți implementezi rapid și ușor deciziile — îți vei reduce greutatea, îți vei consolida sau îți vei îmbunătăți capacitatea fizică, precum și îți vei îmbunătăți bunăstarea și stima de sine.
Bicicleta este pentru uz personal acasă. Folosește un sistem de reticență, care este fiabil, silențios și fără probleme.
Aspectul dispozitivului a fost, de asemenea, actualizat — modelul Beat RS are o schemă modernă de culori alb-negru cu detalii revigorante portocalii.
Stabilește-ți obiective și atinge-le!
| Tip | vertical |
| Sistem frânare | magnetic |
| Greutate volanta | 6 kg |
| Numărul de niveluri de încărcare | 8 |
| Reglarea volanului | da |
| Reglarea scaunului | da |
| Contor de kilometraj | da |
| Timpul | da |
| Scanare | da |
| Măsurarea caloriilor | da |
| Măsurarea pulsului | da |
| Măsurarea vitezei | da |
| Măsurarea distanței | da |
| Roți de transport | da |
| Greutate maximă utilizator | 120 kg |
| Dimensiuni | 107x59x127 cm |
| Greutate | 23 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 30 kg |
| Producător | Zipro |
| Cod EAN | 5901793678085 |









