| Tip | pătuț |
| Material | lemn , PAL |
| Specii lemn | mesteacăn |
| Culoare | alb |
| Spătar | pinion |
| Perete | pinion |
| Nivele de înălțime patului | 3 |
| Perete mobil | da |
| Perete detașabil | da |
| Silicon/plastic pad | da |
| Saltea inclus | nu |
| Sistem de legănare | da |
| Tip mecanism de legănare | universal |
| Dimensiuni saltea/loc de dormit | 1200x600 mm |
| Demensiuni | 1270x690x1100 mm |
| Greutate | 24 kg |
| Producător | Oliver |
| Cod EAN | 4631149910620 |









