| Extensibil | da |
| Forma blatului | dreptunghiulară |
| Lungime | 120 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 120x70 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 164x70 cm |
| Înălțime | 73.6 cm |
| Numărul de locuri | 4 , 6 |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | gri |
| Material blat | LPAL |
| Culoare blat | gri |
| Greutate | 24.8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009997332574 |









