Mini bicicleta de echilibru 2 în 1 combină distracția cu dezvoltarea abilităților de echilibru ale copilului. Oferă două funcții: bicicletă de echilibru și tricicletă cu pedale. Ideală pentru copii peste 2 ani, cu greutatea maximă de 30 kg.
Beneficii principale
| Vârstă | 2-4 |
| Numărul de roți | 3 |
| Greutate maximă | 30 kg |
| Diametrul roților | 7.8 " |
| Tip roți | poliuretan |
| Materialul cadrului | plastic |
| Culoare | roz |
| Efecte de iluminare | da |
| Masă | 3 kg |
| Dimensiuni | 73x48x31,5 cm |
| Producător | Byox |
| Cod EAN | 3800146229184 |



