| Vârstă | 2-6 |
| Numărul de roți | 2 |
| Diametrul roților | 12 " |
| Tip roți | poliuretan |
| Materialul cadrului | fibră de sticlă |
| Culoare | gri |
| Reglarea înălțimii șezut | da |
| Suport pentru picioare | da |
| Masă | 3.1 kg |
| Dimensiuni | 85x38x54 cm |
| Producător | Kikka Boo |
| Cod EAN | 3800171212427 |









