| Vârstă | 2-5 |
| Numărul de roți | 2 |
| Greutate maximă | 35 kg |
| Diametrul roților | 11 " |
| Tip roți | EVA |
| Materialul cadrului | metal |
| Culoare | verde |
| Limitator de direcție | da |
| Reglarea înălțimii volan | da |
| Reglarea înălțimii șezut | da |
| Masă | 3 kg |
| Dimensiuni | 85x38x53-59 cm |
| Producător | Kinderkraft |
| Cod EAN | 5902533922253 |









