| Vârsta minimă | 1 ani |
| Virsta maxima | 3 ani |
| Greutate maxima a copilului | 25 kg |
| Formă | camion |
| Numărul roți | 4 |
| Jucarie muzicala | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Material | plastic |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 62x27x38 cm |
| Înălțimea scaunului | 26 cm |
| Greutate | 2.7 kg |
| Portbagaj | da |
| Garanție | 1 luni |
| Producător | Baby Mix |
| Cod EAN | 8596164088470 |









