Caracteristici generale
| Vârstă | 3-6 |
| Numărul de roți | 2 |
| Greutate maximă | 30 kg |
| Diametrul roților | 12 " |
| Tip roți | gonflabile |
| Materialul cadrului | metal |
| Culoare | verde |
| Limitator de direcție | da |
| Reglarea înălțimii șezut | da |
| Masă | 4 kg |
| Dimensiuni | 84x41,5x54,5 cm |
Alte informații
| Producător | Qplay |
| Cod EAN | 7290116961255 |
Specificațiile și imaginile produsului Bicicleta fără pedale Qplay Feduro Green sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.