| Colecția | Bella Classic |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200x250 cm |
| Lungimea | 250 cm |
| Lățimea | 200 cm |
| Grosimea | 7.5 mm |
| Culoare | bej/gri |
| Ornament | floral/vegetal |
| Conținut | lână |
| Țara producătoare | Moldova |
| Destinaţie | living , coridor |
| Producător | Covoare Ungheni |









