Caracteristici generale
| Tipul deplasării | manual |
| Puterea electric | 1000 W |
| Lățimea tăierii | 32 cm |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Trepte reglare | 3 |
| Înălțimea minimală de tăiere | 20 mm |
| Înălțimea maximală de tăiere | 60 mm |
| Colector de iarbă | da |
| Volum colectare iarbă | 35 l |
| Suprafaţa recomandată | 250 m2 |
| Greutate | 9.2 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tuns gazonul electrică Black&Decker BEMW351 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.