Caracteristici generale
| Tipul deplasării | manual |
| Puterea electric | 1800 W |
| Lățimea tăierii | 42 cm |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Trepte reglare | 6 |
| Înălțimea minimală de tăiere | 20 mm |
| Înălțimea maximală de tăiere | 70 mm |
| Colector de iarbă | da |
| Volum colectare iarbă | 50 l |
| Mulcire | nu |
| Greutate | 17.5 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tuns gazonul electrică Black&Decker BEMW481BH sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.