Caracteristici generale
| Volumul cilindrului | 25 cm3 |
| Tip motor | 2 timpi |
| Putere | 1.3 L.sec |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 200 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 200 ml |
| Lungimea lamei | 300 mm |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Numărul de legaturi | 44 |
| Greutatea | 2.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kamoto |
| Cod EAN | 2009997935942 |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ pe benzină Kamoto S25 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.