Caracteristici generale
| Volumul cilindrului | 41 cm3 |
| Tip motor | 2 timpi |
| Putere | 2 L.sec |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 310 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 210 ml |
| Lungimea lamei | 400 mm |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Numărul de legaturi | 57 |
| Pornire ușoară | da |
| Greutatea | 5.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kamoto |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ pe benzină Kamoto S41 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.