| Volumul cilindrului | 30.1 cm3 |
| Tip motor | 2 timpi |
| Putere | 1.5 L.sec |
| Turația în gol | 8500 min‾¹ |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 230 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 160 ml |
| Lungimea lamei | 300 mm |
| Greutatea | 3.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Partner Pro |









