Caracteristici generale
| Tip baterie | Li-Ion |
| Motor fără perii | nu |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Lungimea lamei | 150 mm |
| Viteza de rotație a lanțului | 5 m/sec |
| Pas de lanț | 1/4 " |
| Сanelură de lanț | 1.1 mm |
| Numărul de legaturi | 39 |
| Nivel zgomot | 74 dB |
| Dimensiune | 459х203х88 mm |
| Greutatea | 1.6 kg |
| caracteristici | Fără baterie și încărcator |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Metabo |
| Cod EAN | 4061792245402 |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ cu acumulator Metabo MS 18 LTX 15 (600856850) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.