Caracteristici generale
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Lungimea lamei | 150 mm |
| Viteza de rotație a lanțului | 7 m/sec |
| Nivel zgomot | 93 dB |
| Dimensiune | 430x200x85 mm |
| Greutatea | 1.56 kg |
| caracteristici | Fără baterie și încărcator |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AL-KO |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ cu acumulator AL-KO СSM 1815 Bo Flex (114016) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.