Caracteristici generale
| Volumul cilindrului | 46.5 cm3 |
| Putere | 2.68 L.sec |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 470 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Lungimea lamei | 380 mm |
| Viteza de rotație a lanțului | 23.1 m/sec |
| Pas de lanț | 0,325 " |
| Сanelură de lanț | 1.5 mm |
| Numărul de legaturi | 64 |
| Nivelul de zgomot | 115 dB |
| Greutatea | 6.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Stiga |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ pe benzină Stiga SP 466 (240461502/S17) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.