Caracteristici generale
| Seria | Berkut |
| Grosimea ușii | 2 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 9 |
| Tip închidere | cu trei chei |
| Tip de armă | pușcă |
| Lungimea/înălțimea maximă a compartimentului pentr | 1230 mm |
| Numărul de arme | 4 |
| Compartimentul pentru cartușe | da |
| Culoare | grafit |
| Dimensiuni exterioare | 1480x300x300 mm |
| Dimensiuni interioare | 1236x296x255 mm |
| Greutate | 34 kg |
| Volumul | 94 l |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap arme Aiko Bercut 150/2 KL sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.