| Tip | stativ profesional pentru partituri/note |
| Material | Oțel |
| Culoare | Negru |
| Înălţime minimală | 72 cm |
| Înălţime maximală | 120 cm |
| Dimensiunea suportului de note | 47,5 x 34,5 cm |
| Greutatea | 2.4 kg |
| Husă | da |
| Capacitate maximă | 5 kg |
| Volum | 0.152 cbm |
| Producător | Bespeco |









