Bespeco SH80N este un set calitativ de stative, conceput pentru instalarea boxelor. Este fabricat din oțel. De asemenea, în set se include o husă.
| Tip | Set doua stative |
| Destinația | pentru boxe |
| Material | oțel , aluminiu |
| Culoare | negru |
| Cantitatea | 2 |
| Înălţime | 1770 mm |
| Greutate | 2.9 kg |
| Deschidere | 80 cm |
| Numar picioruse | 3 |
| Capacitate maximă | 45 kg |
| Specificații suplimentare | Înălțime reglabilă: 1180 - 1770 mm |
| Producător | Bespeco |
| Cod EAN | 799804312890 |









