| Tip | fotoliu de birou |
| Bază | stea cu roţi |
| Mecanism de leganare | da |
| Сotiere | da |
| Reglarea pe înălţime | da |
| Înclinarea spătar | nu |
| Material tapiţerie | textil , net |
| Lăţime scaun | 46 cm |
| Adâncime scaun | 44 cm |
| Înălţime | 84-97 cm |
| Culoare | albastru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Новый стиль |









