Caracteristici generale
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | antracit |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | stejar kraft alb |
| Lățime | 310 cm |
| înălțime | 196.4 cm |
| Adâncime | 50.2 cm |
| Dulap pentru TV | 1 |
| Dimensiuni dulap TV | 119.6x77.58 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ML-Mobila |
| Cod EAN | 2000996698951, 2009885030438 |
Specificațiile și imaginile produsului Living ML-Mobila МЛ 2 без рисунка 3100 Antracit/Stejar Craft Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.