| Tip cantar | diagnostic |
| Greutate maxima | 200 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Memorie | 10 utilizatori |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Baterii | 3 x AAA |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 31x31x2,8 cm |
| Greutate | 2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Beurer |
| Cod EAN | 4211125735746 |









