Caracteristici generale
| Numar piepteni | 11 |
| Lungimea minimă | 0.8 mm |
| Lungimea maximă | 12 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1.5 ore |
| Autonomie | 90 min |
| Display | da |
| Atașament pentru barbă | da |
| Duză pentru nas și urechi | da |
| Duză pentru corp | da |
| Culoare | negru |
| Greutate | 154 g |
| Set | ulei ,
perie de curățare |
| Husă | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Beurer |
| Cod EAN | 4211125100575, 4211125105501 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Beurer MN9X sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.