Caracteristici generale
| Tip cantar | electronic |
| Greutate maxima | 180 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Baterii | 1х CR2032 |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | desen |
| Dimensiuni | 27x27 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.2 kg |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139269302 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea Muhler MSC-3077 Bamboo Spa sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.