Caracteristici generale
| Numar piepteni | 3 |
| Lungimea minimă | 0.2 mm |
| Lungimea maximă | 5 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1 ore |
| Autonomie | 100 min |
| Culoare | negru |
| Greutate | 320 g |
| Set | panou din spate rabatabil |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.8 kg |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720689027076 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns pentru corp Philips BG5480/15 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.