Caracteristici generale
| Tip | husa |
| Compatibilitate | 10.5 " |
| Material | neopren |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni externe | 280x185x20 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 275x175x15 mm |
Alte informații
| Producător | Tucano |
| Cod EAN | 8020252041325 |
Specificațiile și imaginile produsului Husă pentru laptop Tucano Colore 9/10" Blue (BFC1011-B) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.