Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Putere | 720 W |
| Turația în gol | 1200 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4500 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 3.2 J |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 26 mm |
| Diametrul coroanei de găurit | 68 mm |
| Alimentare | priza |
| Revers | da |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 3.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AEG |
| Cod EAN | 4002395197187 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor AEG BH26LXE sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.