Caracteristici generale
| Numar arzatoare | 2 |
| Timer | da |
| Control Butoane | frontal |
| Indicator caldura reziduala | da |
| Oprire automată | da |
| Numărul de niveluri de putere | 9 |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 5x30x52 cm |
| Dimensiune spatiu incorporare (LxA) | 30x49 cm |
| Greutate | 5.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hansa |
| Cod EAN | 5906006234331 |
Specificațiile și imaginile produsului Plită incorporabilă cu inducție Hansa BHIW38377 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.