Caracteristici generale
| Putere maximă | 3000 W |
| Trepte de putere | 3000/1500 W |
| Еlement de încălzire | tubular |
| Debit de aer | 300 m3/h |
| Tensiune | 220 V |
| Curent | 13.6 A |
| Dimensiuni | 290x385x315 mm |
| Greutate | 4.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ballu |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de aer cald Ballu BHP-P-3 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.