| Destinaţie | pentru oficiu |
| Numărul de uși | 2 |
| Forma | linear |
| Înălțime | 210 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Culoare carcasă | alb |
| Culoare fațadă | alb |
| Material carcasă | LPAL |
| Material fațadă | LPAL |
| Design interior | sertare |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mobildor-Lux |
| Cod EAN | 2009020017829 |









