Caracteristici generale
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar Sonoma |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | stejar sonoma |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Adîncime | 48 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 60x80x48 cm |
| Număr de saltare | 1 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009997369839 |
Specificațiile și imaginile produsului Măsuţă de toaletă Компанит Трюмо-10 Дуб Сонома sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.