Caracteristici generale
| Tip | cutie pentru pat |
| Material carcasa | LPAL |
| Culoare carcasa | cremă |
| Mecanism de ridicare | da |
| Lăţime | 169 cm |
| Adâncime | 192 cm |
| Înălţime | 24 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Неман |
Specificațiile și imaginile produsului Cutie pentru pat Неман MH-126-07-180 Cremă sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.