Caracteristici generale
| Tensiune de ieșire | 5 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Numărul de conectori de ieșire | 2 |
| Numărul de porturi USB | 2 |
| Încărcare rapidă | da |
| Set | încărcător |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 64х29х29 mm |
| Greutate | 25 g |
Alte informații
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474742551 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător auto Hoco Z42 Light Road Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.