Caracteristici generale
| Model | iPhone 13 |
| Tip | smartphone |
| Sistem de operare | iOS 15 |
| Diagonala display | 6.1 inch |
| Rezolutie display | 2532x1170 |
| Tipul matricei de ecran | OLED |
| Camera foto | 12 Mp |
| А doua cameră | 12 Mp |
| NFC | da |
| 5G | da |
| Procesor | A15 Bionic |
| Număr de nuclee | 6 |
| RAM | 4 GB |
| Memorie interna | 512 Gb |
| Slot memorie | nu |
| Materialul corpului | metal ,
sticlă |
| Face Unlock | da |
| Dimensiuni | 146x71x7.7 mm |
| Greutate | 174 g |
| Culoare | roz |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Apple |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Apple iPhone 13 512Gb Rose sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.