| Tip | electric |
| Capacitate | 15 l |
| Tip control | mecanic |
| Putere | 2.5 kW |
| Tipul elementelor de incalzire | "umed" |
| Timp de încălzire | 0:23 h:min |
| Temperatură maximă de funcionare | 75 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 7.5 bar |
| forma boilerului | pătrat |
| Indicaţie pornire | da |
| Termometru | nu |
| Tip montare | sub chiuveta |
| Rezervor interior | |
| Garanţie pe rezervor | 3 ani |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 368x368x312 mm |
| Greutate | 9.3 kg |
| Țara producătoare | China |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 10.36 kg |
| Producător | Stronghold |
| Cod EAN | 4842000001542 |









