| Tip | electric |
| Capacitate | 80 l |
| Tip control | electronic |
| Putere | 2 kW |
| Numărul elementelor de incalzire | 1 |
| Tipul elementelor de incalzire | "umed" |
| Temperatură maximă de funcionare | 75 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 7.5 bar |
| forma boilerului | slim (subţire) |
| LCD display | da |
| Indicaţie pornire | da |
| Termometru | da |
| Tip montare | orizontal , vertical |
| Rezervor interior | email cu titan |
| Garanţie pe rezervor | 3 ani |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 900x570x300 mm |
| Greutate | 32.64 kg |
| Altele | modul iECO pentru a crește eficiența energetică a boilelruui |
| Țara producătoare | China |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 35.61 kg |
| Producător | Stronghold |
| Cod EAN | 4840000851488 |









