| Tip | electric |
| Capacitate | 10 l |
| Tip control | mecanic |
| Putere | 2 kW |
| Tipul elementelor de incalzire | "umed" |
| Timp de încălzire | 0:15 h:min |
| Temperatură maximă de funcionare | 65 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 7.5 bar |
| forma boilerului | pătrat |
| Indicaţie pornire | da |
| Termometru | nu |
| Tip montare | sub chiuveta |
| Rezervor interior | |
| Garanţie pe rezervor | 3 ani |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 324x324x282 mm |
| Greutate | 7.4 kg |
| Țara producătoare | China |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 8.6 kg |
| Producător | Stronghold |
| Cod EAN | 4842000001016 |









